Forum

Odpowiedzi

Robin_C [mKlient] offline 2013-09-26 13:03:31 A to dziwne, ponieważ:
1. Mam numer przenoszony z Orange do mBank mobile, ale nie w ostatnim czasie, a jakieś 3 lata temu.
2. Nie mogę doładować numeru przez system mBanku.
3. Przez blue.pl też nie działa doładowanie (próbowałem raz, mam sprawdzać co pół godziny?).
4. Nie zgłoszę reklamacji na mlinii z jednego prostego powodu - mam ZABLOKOWANE połączenia WYCHODZĄCE.
Odpowiedz Cytuj Zgłoś naruszenie

paszirg [mKlient] offline 2013-09-26 13:04:26 m_KasiaK napisał(a):
> Witaj paszirg,
>
> problem polega na braku doładowania (ze strony transakcyjnej i
> informacyjnej mBanku) telefonów, które w ostatnim czasie były
> przenoszone do sieci mBank mobile.
>
Problem ze strony transakcyjnej to brak doładowania mimo złożenia dyspozycji na koncie mBanku. A problem informacyjny to?
A czy z konta w innym banku można doładować numer przeniesiony do sieci mBank mobile?

paszirg [mKlient] offline 2013-09-26 13:06:51 Robin_C napisał(a):
> 4. Nie zgłoszę reklamacji na mlinii z jednego prostego powodu - mam
> ZABLOKOWANE połączenia WYCHODZĄCE.

Możesz złożyć reklamację drogą mailową.

m_KasiaK [mKlient] offline 2013-09-26 13:34:51 Witaj paszirg,

doładowania telefonów w sieci mBank mobile możliwe są:

1. ze stron informacyjnych:
www.mobile.pl
www.mBank.pl
2. Bezpośrednio z systemu transakcyjnego mBank.
3. Dodatkowo z portali:
• blue.pl
• prepaid.wp.pl
• topup.pl
• telepolis.pl
• interia.pl
• smspower.pl
4. W punktach sprzedaży naziemnej oferującej doładowania telefonów (np. w sieci Żabka).

Doładowania numerów przeniesionych ostatnio do mBank mobile nie odbywają się prawidłowo w pierwszych 2 przypadkach. Możliwe jest doładowywanie z wymienionych portali i w sieciach naziemnych. Niestety nie jest to możliwe przez serwisy transakcyjne innych Banków.

Robin_C – w przypadku braku możliwości połączenia z mLinią ze swojego telefonu reklamację możesz złożyć także za pośrednictwem Eksperta Online lub skorzystać z bezpłatnych połączeń z mLinią w Punkcie Obsługi Aspiro S.A. lub w placówce MultiBanku.

Pozdrawiam, Kasia.

laser_ [mKlient] offline 2013-09-26 19:41:16 Potwierdzam, doładowałem numer przeniesiony już dawno z Orange. Udało się przez blue.pl. Przez mBank nie próbowałem, bo mam już kilka niedoszłych doładowań do zwrotu Odpowiedz Cytuj Zgłoś naruszenie

Robin_C [mKlient] offline 2013-09-26 21:22:24 Dziękuję za informację, reklamacja już rozpatrzona pozytywnie. Za drugim razem udało się wykonać doładowanie za pomocą blue.pl.

Co do tych stron, to:
- prepaid.wp.pl - nie widzę mBank mobile;
- topup.pl - domena na sprzedaż;
- telepolis.pl - jestem ślepy albo nie mogę znaleźć. Za pomocą Google'a znalazłem doladowania.telepolis.pl, ale tam widać tylko "Przerwa techniczna";
- smspower.pl - łączy się z blue.pl;
- interia.pl - chodzi chyba o doladuj.interia.pl

...Czyli z całej listy użytkownicy mBank mobile mogą skorzystać jedynie blue.pl oraz doładowań przez subdomenę Interii ;)