Blog

Joanna Sędzikowska [mEkipa] offline 2010-12-14 15:55:42

Kredyt przez internet w 15 minut

 

Coraz bliżej Święta... W sklepach długie kolejki a ja wciąż nie kupiłam prezentów dla najbliższych. 

Na szczęście w tym roku nie muszę martwić się o mój budżet, gdyż gotówkę mogę mieć na koncie w 15 minut, bez biegania do banku.

 

Podpisałam Otwartą umowę produktową, dzięki której w każdej chwili mogę uzyskać kredyt w mBanku bez wychodzenia z domu, przez internet.

Dodatkowo mBank przygotował dla mnie "Ofertę dla Ciebie", czyli możliwą do uzyskania bez żadnych formalności kwotę kredytu. Dzięki temu wiem, na jakie prezenty mogę sobie pozwolić.

Jak sprawdzić, czy mBank przygotował "Ofertę dla Ciebie"?

W tym celu wystarczy zalogować się na swój rachunek w mBanku. Pod sekcją "Wiadomości" w menu z lewej strony znajdziesz pozycję "Oferta dla Ciebie", w której zawsze sprawdzisz aktualne oferty przygotowane na bazie Twojej relacji z Bankiem, a także złożysz wniosek o wybrany produkt.

Zaloguj się już dziś i sprawdź, czy masz przygotowaną przez mBank "Ofertę dla Ciebie".

Jak uzyskać kredyt przez internet, bez wychodzenia z domu?

To bardzo proste! Wystarczy, że posiadasz podpisaną Otwartą umowę produktową. Dzięki niej po złożeniu wniosku o kredyt w internecie, wystarczy zaakceptować parametry umowy kredytu w serwisie transakcyjnym a już po chwili środki będą na Twoim eKONCIE. Potwierdzenie udzielenia kredytu i harmonogram spłat otrzymasz  pocztą.

Jeżeli nie posiadasz Otwartej umowy produktowej umowę o KREDYT gotówkowy dostarczy Ci Kurier. Możesz ją podpisać także w najbliższym punkcie naziemnym mBanku.

 

Zobacz, jak to wygląda w serwisie transakcyjnym mBanku:

 

 

 

 

 

Kredyt przez internet